Tureckie linie Pegasus z nowymi połączeniami z Warszawy

Pegasus Airlines ogłosił ekspansję swojej sieci połączeń, wprowadzając nowe trasy z Warszawy do dwóch popularnych miejscowości w Turcji – Antalyi i Izmiru. To świetna wiadomość dla podróżnych, którzy planują wyjazd do słonecznych regionów tureckiego wybrzeża.

Izmir, foto: Hakan Tahmaz/ Pexels

Nowe trasy z Warszawy do Antalyi oraz Izmiru mają swoją inaugurację zaplanowaną odpowiednio na 29 i 30 grudnia bieżącego roku. Pegasus Airlines zaoferuje połączenia do Antalyi w piątki, a do Izmiru w soboty. Harmonogram lotów został zaprojektowany, aby zapewnić pasażerom wygodny wybór dni podróży do tych popularnych tureckich kurortów.

Nowe połączenia z Warszawy do Antalyi i Izmiru to propozycja dla osób poszukujących słońca, plaż i bogatej kultury tureckiej.

Ekspansja Pegasus Airlines to także potwierdzenie dynamicznego rozwoju linii lotniczych w Europie Środkowej. Nowe połączenia umożliwiają poszerzenie wyboru dla podróżnych, oferując kolejne atrakcyjne destynacje i ułatwiając dostęp do turystycznych miejsc w Turcji.

Planujesz podróż do Turcji? Przeszukaj nasze promocje lotnicze, w których znajdziesz masę lotów w atrakcyjnych cenach, w tym również do Turcji.

Źródło: flypgs.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.