Trzy nowe połączenia Norwegiana z Tromso

Norwegian Air uruchomi na początku sezonu zimowego trzy nowe połączenia z Tromso. Od końca października będzie można polecieć do Manchesteru, Brukseli oraz Genewy.

Foto: Norwegian

Norwegian Air ogłosił uruchomienie trzech nowych połączeń z Tromso, które będą dostępne od początku sezonu zimowego. Nowe kierunki obejmują Manchester, Brukselę oraz Genewę, co znacząco rozszerzy siatkę połączeń dostępnych dla mieszkańców północnej Norwegii.

Tromso z nowymi połączeniami

Jako pierwsze zainaugurowane zostanie połączenie do Manchesteru. Inauguracyjny lot do tego brytyjskiego miasta odbędzie się 30 października. Rejsy będą realizowane dwa razy w tygodniu, w środy oraz soboty.

Zaledwie dzień później, 31 października, Norwegian Air uruchomi połączenie z Tromso do Brukseli. Loty do stolicy Belgii również będą odbywać się dwa razy w tygodniu – w czwartki oraz niedziele.

Na początku listopada, dokładnie 1 listopada, Norwegian Air zainauguruje połączenie do Genewy. Rejsy do tego drugiego największego miasta w Szwajcarii będą obsługiwane w każdy wtorek oraz piątek.

Źródło: norwegian.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.