#ThankYouHeroes, czyli 100.000 biletów dla medyków… od Qatar Airways!

Chcąc podziękować pracownikom służby zdrowia, którzy od samego początku są na froncie walki z koronawirusem, linia Qatar Airways uruchomiła specjalny pakiet benefitów. Wszystko po to, by po tym, jak sytuacja się ustabilizuje, przepracowani medycy mogli udać się na zasłużone, wymarzone wakacje.

Grafika ze strony promocji

fot. Unsplash

„Dziękujemy wszystkim pracownikom służby zdrowia pierwszego kontaktu, na całym świecie. Wasze ogromne wysiłki i niesamowita wytrwałość dały nam nadzieję w czasach niepewności”

– podziękowania ze strony Qatar Airways

Za podziękowaniami idą czyny – katarska linia lotnicza oferuje 100 000 bezpłatnych biletów na loty w siatce przewoźnika. Mają do nich prawo pracownicy służby zdrowia z całego świata!

Na jakie świadczenia mogą liczyć pracownicy służby zdrowia?

  • LOT GRATIS tam i z powrotem dla 2 osób (medyka + osoby towarzyszącej) na lot z siatki połączeń przewoźnika w klasie ekonomicznej
  • 35% zniżki w punktach wolnocłowych (Qatar Duty Free outlets) w najnowocześniejszym międzynarodowym porcie lotniczym Hamad w Doha.

Co więcej, mimo że bilety będą bezpłatne, mile lotnicze (QMiles) w ramach Privilege Club będą naliczone.

Jak skorzystać z promocji?

Aby otrzymać swój ekskluzywny kod promocyjny i zarezerwować bezpłatne bilety, należy wypełnić formularz. Podczas podróży należy mieć przy sobie oryginalny dokument czy legitymację potwierdzające zatrudnienie w opiece zdrowotnej. Kserokopie czy zdjęcia dokumentów nie będą akceptowane.

Qatar Airways podkreśla, że z uwagi na duże zainteresowanie promocją, strona może nie działać poprawnie; w takim wypadku należy spróbować później lub następnego dnia. Przewoźnik zachęca, by dzielić się informacją o promocji z pracownikami służby zdrowia, którzy bezinteresownie pracowali, by pokonać COVID-19.

Regulamin i warunki promocji, a także lista zawodów medycznych, które kwalifikują się do promocji, znajdują się na stronie promocji. Codziennie będzie tam dystrybuowana ograniczona liczba kodów promocyjnych dla danego kraju.

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.