🇸🇬 Testy do Singapuru zniesione!

TANIE LOTY: 15 minut przed innymi – KLIKNIJ, aby włączyć

Od 26 kwietnia w pełni zaszczepieni podróżni (oraz niezaszczepione dzieci poniżej 12 roku życia) nie będą musieli wykonywać testów przed przylotem ani po przylocie do Singapuru. Nowe przepisy pozwalają na swobodne zwiedzanie Singapuru i na sprawny transfer przez lotnisko w Singapurze bez dodatkowych kłopotów.

Fot: Lotnisko w Singapurze/ Joe Green, Unsplash

Azja Południowo-Wschodnia wchodzi w kolejny etap otwarcia się na turystów z całego świata. Duży krok w tym celu wykonał Singapur, który zdecydowanie złagodził swoje przepisy wjazdowe i ułatwił życie setkom tysięcy turystów.

Od 26 kwietnia podróżujący do Singapuru (lub przez Singapur) drogą lotniczą lub morską nie muszą wykonywać testów ani przed przekroczeniem granicy, ani po przekroczeniu granicy. Nowe przepisy dotyczą osób w pełni zaszczepionych na Covid-19 oraz dzieci poniżej 12 roku życia.

To tylko początek działań mających na celu całkowite zniesienie restrykcji, jak informuje nas Ministerstwo Zdrowia Singapuru.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.

Tagi Singapur