TAP Air Portugal wznowi loty z Madery do Wenezueli

TAP Air Portugal zapowiedział wznowienie lotów na trasie Funchal-Caracas. Portugalska linia lotnicza zdecydowała się przywrócić połączenie między Maderą a Wenezuelą po 9 latach przerwy.

Foto: Ronal Labrador/ Unsplash

Po dziewięcioletniej przerwie, w dniu 13 czerwca 2024 roku pierwszy rejs TAP Air Portugal ponownie połączy Maderę ze stolicą Wenezueli, Caracas. Połączenie będzie częścią trasy z Lizbony do Caracas.

Obecnie loty ze stolicy Portugalii do Wenezueli odbywaj się trzy razy w tygodniu – w każdy poniedziałek, czwartek i sobotę. Międzylądowanie w Funchal na Maderze będzie się odbywać tylko w czwartki. Trasę obsłuży Airbus A330-900neo

Inicjatywa ze strony TAP Air Portugal stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie podróżnych na nietypowe trasy oraz potwierdza rozwój sektora lotniczego po okresie globalnych perturbacji.

Planujesz podróż do Wenezueli? Przeszukaj nasze promocje lotnicze, w których znajdziesz masę lotów w atrakcyjnych cenach, w tym również do Wenezueli.

Źródło: pasazer.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.