Tania linia lotnicza poleci na Wyspy Zielonego Przylądka

Francuska linia lotnicza Transavia France uruchomi nowe połączenia na Wyspę Sal w Republice Zielonego Przylądka z dwóch miast we Francji: z Marsylii i Lyonu.

Nowe połączenia do Republiki Zielonego Przylądka/ Fot: Niels Baars, Unsplash

Republika Zielonego Przylądka to wakacyjny raj i jeden z najlepszych kierunków do wyboru na urlop. Ruch lotniczy na wyspę zdominowany jest przez połączenia czarterowe linii lotniczych. Coraz odważniej jednak na Capo Verdeńskie lotniska wchodzą tanie linie lotnicze. Teraz loty na Wyspy Zielonego Przylądka uruchomi Transavia z dwóch francuskich miast: z Lyonu i Marsylii.

Poszukujesz udanych wakacji? Postaw na Dubaj! Sprawdź naszą ofertę tanich wakacji w Dubaju.

Tanią linią lotniczą do Republiki Zielonego Przylądka

Transavia France oficjalnie ogłosiła otwarcie dwóch nowych tras z Francji na Wyspy Zielonego Przylądka. Tanie linie lotnicze z Francji polecą na wyspę Sal z dwóch lotnisk z kontynentalnej Francji. Do Republiki Zielonego Przylądka turyści będą mogli dolecieć z Marsylii oraz Lyonu.

14 grudnia polecą pierwsze samoloty z Marsylii na Cape Verde. 15 grudnia zostanie z kolei uruchomione połączenie z Lyonu na wyspę Sal. Loty będą realizowane raz w tygodniu: z Marsylii w soboty, z Lyonu w niedziele.

Nowe połączenie z Europy na Wyspy Zielonego Przylądka to idealna okazja na tanie wakacje w tak pięknym miejscu. Turyści nie muszą już polegać na biurach podróży, a mogą sami sobie zaplanować wakacje w Republice Zielonego Przylądka.

Źródło: www.transavia.com

Samolot linii Transavia/ Tło: Niels Baars, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.