Tajlandia znosi wszystkie ograniczenia wjazdowe

Zgodnie z informacją przekazaną przez tajlandzkie Centrum Administracji Sytuacyjnej COVID-19 (CCSA), od 1 października 2022 roku kraj ten zniósł wszystkie restrykcje związane z podróżowaniem, które zostały wprowadzone z powodu COVID-19.

Krabi, foto: Sumit Chinchane/ Unsplash

Osoby planujące podróż do Tajlandii mogą w końcu odetchnąć z ulgą. Wszystko za sprawą decyzji tamtejszych władz, które zadecydowały o zlikwidowaniu wszelkich restrykcji wjazdowych wprowadzonych w związku z pojawieniem się pandemii koronawirusa.

Od 1 października osoby podróżujące do tego kraju nie muszą przedstawiać dowodu szczepienia czy negatywnego wyniku testu na COVID-19. Od tego dnia nie obowiązują także już programy Phuket Sandbox, Samui Plus i 7+7 Extension.

Tajlandia to kolejny kraj w Azji Południowo-Wschodniej, który zlikwidował ograniczenia związane z pandemią koronawirusa. Wcześnie dokonały tego władze Malezji i Wietnamu.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.