Tajlandia zmienia zdanie i wycofuje się ze wszystkich obostrzeń wjazdowych!

Ostatnie dni to prawdziwy rollercoaster dla turystyki w Tajlandii. Tajski rząd jeszcze kilka dni temu ogłosił, że od 9 stycznia turyści przylatujący do Tajlandii będą musieli okazać dowód szczepienia na Covid-19… żeby dzisiaj nad ranem się z tego wycofać i przywrócić całkowity brak obostrzeń wjazdowych!

Ostatnie dni w Tajlandii są kompletnym chaosem. Od początku tamtego tygodnia byliśmy bombardowani informacjami, że Tajlandia wraca do obostrzeń wjazdowych. Wczoraj wrzucaliśmy wam aktualizację najnowszych przepisów z tajskiej ambasady, a dziś nad ranem… Tajlandia wycofała się z wprowadzonych obostrzeń.

Więc oficjalnie: TAJLANDIA NIE MA ŻADNYCH WJAZDOWYCH OBOSTRZEŃ, ZASZCZEPIENI I NIE ZASZCZEPIENI WJEŻDŻAJĄ NA TYCH SAMYCH WARUNKACH, NIE TRZEBA NIC OKAZYWAĆ!

To Tajlandii każdy turysta może przylecieć tak jak dawniej, bez testów i szczepień, jest to oficajlne stanowisko rządu Królestwa Tajlandii, przekazane przez tamtejszego ministra zdrowia.

Źródło/ Tło: M o e, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.