Szwajcarskie linie Edelweiss uruchomią loty do Kolumbii

Od listopada 2023 roku Edelweiss uruchomi nowe połączenia z Zurychu do dwóch popularnych kolumbijskich destynacji – Bogoty i Cartageny. Ta inicjatywa z pewnością przyniesie korzyści zarówno dla turystów, jak i dla osób podróżujących służbowo.

Foto: Manuel Hodel/ Unsplash

Oba połączenia z Zurychu będą realizowane od 22 listopada bieżącego roku. Loty będą wykonywane dwa razy w tygodniu, w każdą środę i niedzielę. Trasy obsłużą airbusy A340-300.

Nowe połączenia z Zurychu do Bogoty i Cartageny zapewnią pasażerom jeszcze większy wybór i wygodę w podróżach między Szwajcarią a Kolumbią. Będą one również korzystne dla rozwoju turystyki, handlu i współpracy między dwoma krajami. Kolumbijski sektor turystyczny od dawna jest uważany za jeden z najbardziej obiecujących w Ameryce Południowej, a te nowe połączenia będą promować wzrost liczby turystów odwiedzających ten piękny kraj.

Bilety na połączenia można już kupić na stronie linii Edelweiss.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.