Szkoła kodowania TeachMeCode otwiera swoją placówkę w Dubaju

W maju br. w Dubaju zostanie otwarta nowa szkoła kodowania TeachMeCode. To instytut, który ma na celu pomóc początkującym programistom i zainteresowanym technologią w zdobywaniu umiejętności w zakresie m.in. tworzenia stron internetowych oraz technologii blockchain.

Foto poglądowe: Karl Pawlowicz/ Unsplash

TeachMeCode to innowacyjna szkoła kodowania, która zapewnia swoim uczniom łatwy i przyjazny sposób nauki. Kursy są prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w branży informatycznej. Ich celem jest pomóc uczniom w zdobyciu praktycznych umiejętności, które pozwolą im na samodzielną pracę w dziedzinie programowania. tworzenia stron internetowych i podstaw blockchain.

W placówce w Dubaju będą znajdować się sale wyposażone w nowoczesne krzesła, stoły i sprzęty elektroniczne, w tym w 150-calowy ekran. W holu zlokalizowane będzie tzw. Drzewo Wiedzy, które będzie słuchało pytań zadawanych przez uczniów, a następnie będzie odpowiadać na nie i wyświetlać kody na otaczającym je szkle.

Instytut TeachMeCode zobowiązuje się do zapewnienia najwyższej jakości edukacji w zakresie technologii. Oferuje on szeroką gamę kursów zaprojektowanych, aby pomóc jednostkom osiągnąć sukces w karierze. TeachMeCode Institute oferuje elastyczny harmonogram kursów, aby umożliwić studentom uczęszczanie na zajęcia w godzinach odpowiadających ich zobowiązaniom. Istnieje również możliwość nauki w systemie zaocznym, czyli w weekendy.

Szkoła jest zlokalizowana w dzielnicy Business Bay w budynku 08 na 4. piętrze.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.