SWISS częściej będzie latał na trasach do Polski

SWISS International Air Lines ogłosił zwiększenie częstotliwości lotów z Warszawy i Krakowa do Zurychu w nadchodzącym sezonie zimowym.

Zurych, foto: Fabian Joy/ Unsplash

Decyzja SWISS o zwiększeniu liczby lotów na trasach do Polski jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie podróżami między Polską a Szwajcarią. Zwiększenie częstotliwości lotów ma na celu poprawę dostępności i wygody dla pasażerów, którzy często podróżują między tymi krajami.

Więcej lotów z Polski do Szwajcarii

W sezonie zimowym 2024/2025 SWISS będzie najczęściej latał na trasie łączącej Port Lotniczy Zurych-Kloten ze stolicą Polski. Szwajcarski przewoźnik zaplanował łącznie 400 rejsów na tej trasie, co oznacza zwiększenie o 48 lotów w porównaniu do pierwotnie zaplanowanej liczby. Połączenie to będzie realizowane nawet trzy razy dziennie.

SWISS zwiększy również częstotliwość lotów z Krakowa do Zurychu. W nadchodzącym sezonie zimowym liczba oferowanych połączeń wzrośnie o 41, osiągając łącznie 151 lotów. Dzięki temu szwajcarska linia będzie codziennie łączyć stolicę Małopolski z Zurychem, co ułatwi podróżowanie zarówno turystom, jak i osobom podróżującym w celach biznesowych.

Źródło: swiss.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.