SWISS będzie miał darmowy internet na pokładzie na lotach długodystansowych

Loty na długich dystansach na pokładach samolotów SWISS będą się już mniej dłużyć, gdyż szwajcarska linia lotnicza wprowadziła darmowy internet na pokładzie wszystkich samolotów, który pozwoli na obsługę aplikacji do przesyłania wiadomości.

SWISS podjął decyzję o wprowadzeniu podstawowego pakietu darmowego internetu na pokładach wszystkich swoich samolotów, które wykonują loty na dalekich dystansach. Pakiet ten będzie dostępny dla każdego, niezależnie od klasy wykupionego biletu.

Nowa usługa będzie działać już od 2 sierpnia. Internet na pokładach samolotów szwajcarskich linii lotniczych nie będzie oczywiście w pełni działającym Wi-Fi, ale podstawowym pakietem internetu, który pozwoli obsługiwać aplikacje do wysyłania wiadomości, takie jak Messenger, WhatsApp, czy Telegram.

Pasażerowie będą mogli też wykupić większy pakiet internetowy. Internet nielimitowany na 4 godziny będzie się wiązał z kosztem około 115 zł, a na cały lot około 160 zł.

Źródło/ Tło: Lukas Souza, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.