Super Air Jet, czyli nowe, tanie indonezyjskie linie na rynku lotniczym.

Indonezja doczekała się kolejnej taniej linii lotniczej. Super Air Jet ma być całkowicie indonezyjską firmą, z indonezyjskim kapitałem i zarządem. Dla turystów będzie to świetna możliwość taniego przemieszczania się po kraju.

Fot: Super Air Jet

Super Air Jet ma bardzo ambitne plany. Linia chce mieć w swoich szeregach młodych ludzi z pasją do podróżowania i technologii lotniczej.

Model biznesowy skierowany jest oczywiście na tanie i częste loty jak to zwykle u niskobudżetowych przewoźników. Władze Super Air Jet liczą, że w sytuacji opanowania sytuacji pandemicznej w kraju popyt na latanie w ciągu kilku najbliższych miesięcy gwałtownie wzrośnie.

Nie podano jeszcze daty pierwszego lotu nowej linii. Wstępnie samoloty będą kursować na trasach krajowych, lecz loty międzynarodowe nie są wykluczone w przyszłości.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.