Stewardessy w bikini na pokładzie samolotu

zdjęcie: StockSnap / pixabay.com

Wietnamskie tanie linie lotnicze VietJet Air otwierają nowe połączenia. Przewoźnik znany jest z tego, że podczas niektórych rejsów pasażerowie są obsługiwani przez stewardessy w bikini.

Azjatyckie linie lotnicze zwane potocznie ”Bikini Airlines” wprowadziły kilka nowych tras. Teraz będzie można polecieć z Ho Chi Minh do Nowego Delhi oraz na Bali.  Parę tygodni temu loty do Indii można było zakupić tylko za 9 rupii indyjskich, czyli 50 groszy…

W ten sposób wietnamski przewoźnik  próbował zachęcić do skorzystania z nowego połączenia. To niejedyny pomysł władz firmy na pozyskanie klientów.  Parę lat temu ustalono, że podczas niektórych rejsów pasażerowie będą obsługiwani przez stewardessy ubrane jedynie w bikini. Co ciekawe, zdarza się, że podczas lotu linie rozdają kalendarze, na których widnieją skąpo ubrane pracownice.

VietJet Air to tanie i prywatne linie lotnicze, których siedziba znajduję się w Hanoi.   Przewoźnik obsługuje około 300 lotów dziennie na ponad 60 trasach w Wietnamie i regionie. 

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.