Stewardesa ugryziona przez nietrzeźwego pasażera samolotu

Samolot linii lotniczych ANA wykonujący lot z Tokio do USA musiał zawrócić do Japonii, gdy nietrzeźwy pasażer zaatakował stewardesę, gryząc ją w ramię.

Foto poglądowe: Suhyeon Choi/ Unsplash

Samolot linii All Nippon Airways (ANA) lecący z Tokio do Stanów Zjednoczonych musiał zawrócić do japońskiej stolicy po tym, jak nietrzeźwy pasażer zdecydował się zaatakować członka załogi. 55-letni Amerykanin, będący w widocznie nietrzeźwym stanie, ugryzł stewardesę w ramię, co skłoniło załogę do natychmiastowego podjęcia działań.

Incident miał miejsce w trakcie trwania lotu, kiedy pasażerowie oczekiwali spokojnej podróży transpacyficznej. Pijany mężczyzna, którego imię i nazwisko nie została ujawniona, ugryzł stewardesę, powodując lekkie obrażenia.

Policja została powiadomiona o zajściu, a po lądowaniu w Tokio pijany pasażer został przekazany funkcjonariuszom. Mężczyzna, będąc w stanie silnego upojenia alkoholowego, twierdził, że zażył tabletkę nasenną i nie pamiętał szczegółów ataku.

Źródło: bbc.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.