Na Stadionie Narodowym w Warszawie powstanie strefa kibica na mecz z Hiszpanią

Polscy fani będą mogli obejrzeć spotkanie Polski z Hiszpanią na Euro 2020 w specjalnej strefie kibica zorganizowanej na Stadionie Narodowym w Warszawie. Mecz odbędzie się 19 czerwca o 21:00. Zaplanowane są dodatkowe atrakcje dla widzów.

Fot: Strefa Kibica na Stadionie Narodowym podczas Mundialu 2018

Kibice Biało-Czerwonych na imprezę będą mogli wejść całkowicie za darmo. Wszystko odbędzie się zgodnie z zachowaniem i przestrzeganiem obowiązujących w kraju restrykcji, więc stadion wypełniony będzie maksymalnie w 50%. To daje nam około 30 tysięcy dopingujących podczas meczu naszej reprezentacji.

Planowane są dodatkowe atrakcje i prawdopodobne występy muzyczne. Dodatkowo na Stadionie Narodowym będzie działać punkt szczepień, w którym będzie można się zaszczepić bez wcześniejszej rejestracji.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.