Smartwings uruchamiają połączenia z Czech i Słowacji do Dubaju

Czeskie linie lotnicze poinformowały o wznowieniu dwóch połączeń z Pragi i Bratysławy do największego miasta Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Dubaju.

Foto: 72JanJ/ Flickr

Loty z Pragi już się odbywają. Wystartowały one 20 października i są realizowane codziennie boeingiem 737 MAX. Z kolei loty ze stolicy Słowacji do Dubaju zostaną uruchomione od 24 października 2021 roku.

– Dubaj od dawna jest jednym z najpopularniejszych miejsc wakacyjnych na świecie. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom nie tylko korzystne ceny biletów, ale także atrakcyjne godziny odlotów. To świetna opcję dla tych, którzy korzystają z Dubaju jako punktu przesiadkowego do Azji, Afryki czy Australii – powiedział cytowany przez portal Rynek-lotniczy.pl Peter Šujan, dyrektor działu sprzedaży Smartwings.

Bilety na połączenia z Pragi i Bratysławy do Dubaju można już kupić na stronie Smartwings. Ceny rozpoczynają się już od 116 euro.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.