Smartwings poleci z Bratysławy do Dubaju

Czeska linia lotnicza Smartwings połączy słowacką stolicę bezpośrednim lotem z Dubajem. Loty będą wykonywane Boeingami 737 MAX 8. Ceny biletów rozpoczynają się od około 2200 zł w dwie strony.

Od 26 października czeskie Smartwings rozpoczęło regularne loty na trasie Bratysława-Dubaj. To pierwsze takie bezpośrednie połączenie ze słowackiej stolicy do Dubaju.

Samoloty będą latać na tej trasie w każdą środę i niedzielę, czyli dwa razy w tygodniu. Połączenie będzie obsługiwane najnowszymi Boeingami 737 MAX 8.

Jak możemy przeczytać na stronie przewoźnika, bilety w dwie strony zaczynają się od około 2220 zł. Bilety możecie kupić TUTAJ.

Nowa trasa ma nie tylko być dogodnym połączeniem z największym miastem Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ale również korzystną opcją dla słowackich pasażerów przesiadających się w Dubaju na loty w dalsze części Azji.

Źródło/ Źródło zdjęcia w tle

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.