Smartwings poleci z Bratysławy do Dubaju

Czeska linia lotnicza Smartwings połączy słowacką stolicę bezpośrednim lotem z Dubajem. Loty będą wykonywane Boeingami 737 MAX 8. Ceny biletów rozpoczynają się od około 2200 zł w dwie strony.

Od 26 października czeskie Smartwings rozpoczęło regularne loty na trasie Bratysława-Dubaj. To pierwsze takie bezpośrednie połączenie ze słowackiej stolicy do Dubaju.

Samoloty będą latać na tej trasie w każdą środę i niedzielę, czyli dwa razy w tygodniu. Połączenie będzie obsługiwane najnowszymi Boeingami 737 MAX 8.

Jak możemy przeczytać na stronie przewoźnika, bilety w dwie strony zaczynają się od około 2220 zł. Bilety możecie kupić TUTAJ.

Nowa trasa ma nie tylko być dogodnym połączeniem z największym miastem Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ale również korzystną opcją dla słowackich pasażerów przesiadających się w Dubaju na loty w dalsze części Azji.

Źródło/ Źródło zdjęcia w tle

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.