Singapore Airlines zaoferuje 170 000 biletów ze zniżką

Singapore Airlines, znana z wysokiej jakości usług i komfortowych podróży, tworzy specjalną ofertę dla swoich klientów. Linia lotnicza ogłosiła właśnie, że będzie oferować ponad 170 000 biletów ze zniżką na podróże w obie strony do września 2024 roku. To znakomita okazja dla podróżnych, którzy marzą o niezapomnianych chwilach spędzonych w różnych zakątkach świata.

Singapur, foto: Meriç Dağlı/ Unsplash

Singapore Airlines to przewoźnik, który od lat zdobywa liczne nagrody za jakość swoich usług. Połączenie wysokiej klasy usług z wygodnymi połączeniami na jednym z najlepszych lotnisk na świecie, Singapur-Changi, czyni tę linię lotniczą jednym z najatrakcyjniejszych wyborów dla podróżnych.

Pasażerowie będą mieli okazję zakupić bilet ze zniżką na loty w klasach biznes, ekonomiczna premium i ekonomicznych. Bilety objęte promocją dotyczą podróży od stycznia do września 2024 roku. Sprzedaż biletów rozpocznie się 3 listopada i potrwa do 16 listopada.

Bilety obejmują aż 71 kierunków przewoźnika, co daje podróżnym ogromny wybór. Nie można też zapomnieć o linii lotniczej Scoot, która również przyłącza się do promocji, oferując bilety ze zniżką. Dla miłośników podróży to istny raj!

Źródło: singaporeair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.