Silne turbulencje na pokładzie Singapore Airlines: jedna osoba zginęła

Podczas lotu SQ321 Singapore Airlines z Londynu do Singapuru załoga samolotu natrafiła na potężne turbulencje. W ich wyniki zginęła jedna osoba, jest też wielu rannych. Samolot wylądował awaryjnie w Bangkoku.

Skutki turbulencji widoczne gołym okiem/ Fot: nieznany

Przerażające informacje dotarły dzisiaj do wiadomości na całym świecie. Samolot Boeing 777-312 linii Singapore Airlines, który wykonywał lot nr. SQ321 z London-Heathrow do Singapuru wpadł w poważne turbulencje. Samolot musiał lądować awaryjnie w Bangkoku na lotnisku Suvarnabhumi przed kilkoma godzinami. Niestety wskutek silnych turbulencji zginęła jedna osoba, a ponad 20 zostało rannych.

Tragedia podczas turbulencji na pokładzie Singapore Airlines

Samolot linii Singapore Airlines wpadł w poważne turbulencje i był zmuszony lądować w Bangkoku o 15:45 czasu lokalnego. Linia w oficjalnym komunikacie potwierdziła, że na skutek turbulencji zginęła jedna osoba, a wiele innych jest rannych. Nie znamy jeszcze dokładniejszych szczegółów wypadku.

Pamiętaj, aby niezależnie od występowania turbulencji starać się mieć zapięte pasy w samolocie przez cały lot – może to uratować twoje życie.

Źródło: x.com/SingaporeAir/status/1792866501713891682?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^tweet|twtr^true

Tragiczne wieści z samolotu Singapore Airlines/ Tło: Saif Zaman ( আয়ান ), Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.