Najlepsze linie lotnicze świata. Na pierwszym miejscu Singapore Airlines

Agencja Skytrax ogłosiła najnowszy ranking najlepszych linii lotniczych na świecie. Na pierwszym miejscu triumfuje Singapore Airlines. To już piąty raz w ponad 20-letniej historii rankingu, gdy ta renomowana linia lotnicza zajmuje miejsce lidera.

Foto: shawnanggg/ Unsplash

Wielokrotnie nagradzane i cenione na całym świecie Singapore Airlines odnotowały niezwykły sukces, zdobywając pierwsze miejsce w rankingu Skytrax jako najlepsza linia lotnicza na świecie. Singapurskie linie słyną z niezawodnej obsługi pasażerów, wysokiego standardu usług pokładowych, luksusowych kabin oraz szerokiej oferty kulinarnej na pokładzie.

Na drugim miejscu znalazły się Qatar Airways. Pasażerowie cenią ich nowoczesne samoloty, doskonałe jedzenie i szeroki zakres usług na pokładzie.

Na trzecim miejscu uplasowały się All Nippon Airways, japońska linia lotnicza, która zdobyła sobie uznanie swoim wysokim standardem obsługi pasażerów.

Jeśli chodzi o Polskie Linie Lotnicze LOT, znalazły się one dopiero na 86. miejscu. Wyprzedziły one m.in. Wizz Aira, który zajął miejsce niżej.

Top 10 najlepszych linii lotniczych na świecie

1. Singapore Airlines

2. Qatar Airways

3. ANA All Nippon Airways

4. Emirates

5. Japan Airlines

6. Turkish Airlines

7. Air France

8. Cathay Pacific Airways

9. EVA Air

10. Korean Air

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.

Tagi Singapur