Scoot rozpoczął latanie na nowej trasie. Przewoźnik będzie latał z Singapuru do Berlina przez Ateny

Linie lotnicze Scoot w sierpniu rozpoczęły latanie na nowej trasie. Samoloty będą latać z Singapuru do Berlina. Po drodze pasażerowie zaliczą międzylądowanie w Atenach. Jest szansa na loty z Warszawy?

Fot: Scoot

Świetne informacje docierają do nas z Singapuru. Linia lotnicza Scoot, czyli tańsza spółka córka Singapure Airlines uruchomiła kolejne dalekobieżne połączenie.

Samoloty singapurskiego przewodnika będą lecieć do Azji Południowo-Wschodniej z Berlina. W międzyczasie każdy lot będzie zaliczał międzylądowanie w Atenach. Jest to idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy lubią latać taniej na dalekie dystanse.

Kolejne takie wznowione połączenie rodzi nadzieję, że Scoot wejdzie na Polski rynek. Loty z Warszawy do Singapuru mogłyby cieszyć się ogromnym zainteresowaniem, bo tak było już, gdy LOT latał na tej trasie. Scoot stanowiłby konkurencją cenową i pozytywnie wpłynąłby na rywalizację na warszawskim lotnisku.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.