SAS zwiększa ilość dziennych lotów z Gdańska do Kopenhagi

Skandynawskie Linie Lotnice SAS na początek kwietnia 2024 będą częściej latać z portu lotniczego w Gdańsku do Kopenhagi. Od poniedziałku do czwartku będą realizowane nawet 4 loty dziennie.

Zobacz również: Najlepsze kierunki na jesienną podróż. Gdzie warto pojechać?

Fot: Kopenhaga/ admiratio, Unsplash

Sas Loty – Gdańsk Kopenhaga

Początek sezonu letniego to często pobudka dla linii lotniczych i czas przywracania zawieszonych na zimę połączeń. Skandynawskie Linie Lotnicze SAS nie musiały zawieszać lotów z Gdańska do Kopenhagi, ale z uwagi na fakt, że jest to bardzo popularne połączenie, wraz z nadejściem wiosennych i letnich miesięcy samoloty skandynawskich linii będą latać na tej trasie częściej niż przez zimę.

Obecny rozkład zimowy ze stolicy trójmiasta do największego miasta w Danii obejmuje 3 loty dziennie od poniedziałku do piątku i 2 loty dziennie w weekendy. Od kwietnia częstotliwość ma zostać zwiększona.

Sas linie lotnicze – nawet 4 razy dziennie do Kopenhagi

Od 8 kwietnia 2024 roku SAS zmieni swój rozkład lotów. Od poniedziałku do czwartku samoloty skandynawskiego przewoźnika będą latać do stolicy Danii 4 razy dziennie od poniedziałku do czwartku, 3 razy dziennie w piątki i dwa razy dziennie w weekendy.

Zwiększenie ilości lotów z Gdańska do Kopenhagi to świetna informacja dla Polaków, którzy mieszkają w stolicy Danii, a także dla turystów i ludzi związanych z biznesem. Oby to nie była ostatnia pozytywna wiadomość, jaką przyniesie nam nadchodzący sezon letni.

Zdjęcie w tle: Miguel Ángel Sanz, Unsplash
Źródło: flysas.com

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.