Ryanair zwiększy liczbę lotów z Krakowa do dwóch hiszpańskich miast

Wraz z rozpoczęciem sezonu zimowego Ryanair zwiększy częstotliwości lotów z Krakowa do dwóch popularnych hiszpańskich miast – Malagi i Sewilli.

Sewilla, foto: JP Files/ Unsplash

Decyzja Ryanair o zwiększeniu liczby lotów z Krakowa do Malagi i Sewilli jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie podróżami do tych hiszpańskich miast. Zwiększenie częstotliwości lotów ma na celu poprawę dostępności i wygody dla pasażerów, którzy chcą korzystać z atrakcji turystycznych Hiszpanii.

Więcej lotów z Krakowa do Malagi i Sewilli

Obecnie Ryanair obsługuje trzy loty tygodniowo pomiędzy Krakowem a Malagą. Jednak od początku sezonu zimowego, liczba lotów wzrośnie do czterech tygodniowo. Pasażerowie będą mogli latać do Malagi we wtorki, czwartki, soboty oraz niedziele. Zwiększenie częstotliwości lotów ma na celu sprostanie rosnącemu zapotrzebowaniu na podróże do tego popularnego hiszpańskiego kurortu.

Podobne zmiany czekają na pasażerów podróżujących do Sewilli. Obecnie Ryanair oferuje dwa loty tygodniowo między Krakowem a stolicą Andaluzji. Od 28 października liczba lotów wzrośnie do trzech tygodniowo, a nowe połączenia będą realizowane w poniedziałki, wtorki i piątki.

Źródło: ryanair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.