Ryanair zwiększa częstotliwość lotów na trasie z Krakowa do Gdańska i Szczecina

Irlandzkie tanie linie lotnicze zwiększają częstotliwość lotów bezpośrednich na trasie Kraków-Gdańsk i Kraków Szczecin. Powodem zwiększenia ilości rejsów jest duże zainteresowanie pasażerów tymi trasami.

Fot: Szczecin/ @m4r1vs, Unsplash ©2019/ Źródło

Mocne zainteresowanie trasami z Krakowa na polskie wybrzeże poskutkowało zwiększeniem ilości rejsów w tygodniu na tych trasach. Informację jako pierwsza przekazała rzeczniczka prasowa krakowskiego lotniska-Natalia Vince.

Z miasta królów Polski do Gdańska dolecimy teraz 4 razy w tygodniu, zamiast wcześniejszych trzech. Loty będą odbywały się w poniedziałki, środy, piątki i niedzielę. Zwiększenie częstotliwości zostanie wprowadzone od 8 listopada.

Na trasie Kraków-Szczecin będziemy mogli latać częściej od 11 listopada. Loty będą odbywać się 3 razy w tygodniu, zamiast poprzednich trzech, we wtorki, czwartki i soboty.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.