Ryanair wznowi połączenie z Modlina do Belfastu

Letni rozkład lotów zawsze wiąże się z ogłaszaniem nowych tras przez przewoźników i przywracaniem lotów zawieszonych przez sezon zimowy. Ryanair przywróci połączenie z Warszawy-Modlina do Belfastu, które zostało skasowane na początku sezonu zimowego.

Fot: Humphrey Muleba, Unslpash

Końcówka 2023 roku obfitowała z wiele ogłoszeń lotniczych. Z początkiem sezonu zimowego przewoźnicy zawiesili część swoich tras, aby wrócić do ich wykonywania dopiero z nadejściem sezonu letniego w 2024 roku. Ryanair zawiesił aż 10 tras z lotniska Warszawa-Modlin na sezon zimowy. Irlandzkie linie tłumaczyły tę decyzję problemami w osiągnięciu porozumienia z mazowieckim portem lotniczym.

Znowu polecimy z Modlina do Belfastu

Wśród 10 skasowanych tras przez Ryanaira znajdowało się też połączenie z warszawskiego lotniska w Modlinie do Belfastu w Irlandii Północnej. Przewoźnik zdecydował się jednak przywrócić tę trasę. Loty zostaną wznowione 31 marca i będą wykonywane raz w tygodniu, w każdą niedzielę. Bilety wkrótce mają pojawić się w sprzedaży na stronie przewoźnika.

Źródło: www.ryanair.com/pl/pl

Tło: K. Mitch Hodge, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.