Ryanair wznawia trasę z Krakowa do Faro

Ryanair od 1 kwietnia wznowi wakacyjną trasę z Krakowa do portugalskiego Faro. Do południowej Portugalii w sezonie letnim polecimy dwa razy w tygodniu.

Fot: rejon Algarve/ Paula Sotomayor, Unsplash

Tuż przed świętami Ryanair postanowił dać prezent wszystkim pasażerom z południowej Polski. Irlandzka linia wznowi wykonywanie połączenia z krakowskich Balic do portugalskiego Faro. Ta hitowa trasa cieszyła się bardzo dużą popularnością, a pasażerowie masowo wypełniali samoloty do południowej Portugalii. Teraz znów będziemy mogli dolecieć z Małopolski do pięknego regionu Algarve.

Z Krakowa do Faro od kwietnia

Ryanair ponownie zacznie latać do Faro od 1 kwietnia i nie, to nie żarcik ze strony przewoźnika. Połączenie będzie wykonywane dwa razy w tygodniu: w soboty i poniedziałki, a czas przelotu będzie wynosić około 4 godziny. Bilety można już kupić na stronie przewoźnika, a najnowsze promocje lotnicze, w tym do Portugalii znajdziesz na grupie Podróżnicze Hubcie.

Wznowienie lotów do Faro to świetna okazja do odwiedzenia tej części Europy. Znajdziesz tutaj prawdziwy koniec Starego Kontynentu, mnóstwo pięknych plaż i malowniczych klifów, ale także doskonałą kuchnię, w tym pyszne owoce morza.

Źródło: https://www.ryanair.com/pl/pl

Tło: Diego Gennaro, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.