Ryanair wykona dodatkowe loty z Bydgoszczy w okresie świąteczno-noworocznym

Lotnisko w Bydgoszczy poinformowało, że niskobudżetowy przewoźnik z Irlandii doda na czas Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku więcej lotów na rotacjach do Londynu i Dublina. Sześć dodatkowych lotów zyska Dublin, a trzy Londyn.

Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok to czas wzmożonego ruchu pasażerskiego, szczególnie w branży lotniczej. Dobrze wie o tym Ryanair, który zdecydował się na ruch w kierunku pasażerów, aby ułatwić im podróże w tym czasie. Jak poinformował profil bydgoskiego lotniska na Facebooku, irlandzki przewoźnik zdecydował się dodać kilka dodatkowych lotów do Dublina i Londynu pod koniec grudnia i na początku stycznia.

Dodane loty na trasie Bydgoszcz – Londyn-Luton: 21 grudnia, 28 grudnia, 4 stycznia. Więcej dodatkowych lotów otrzymała trasa Bydgoszcz – Dublin, a mianowicie: 19 grudnia, 20 grudnia, 26 grudnia, 27 grudnia, 2 stycznia, 3 stycznia.

To bardzo dobra informacja dla korzystających z lotniska w Bydgoszczy. Więcej lotów w okresie bożonarodzeniowym i noworocznym jest idealną okazją na odwiedzenie rodziny w Polsce przez Polaków mieszkających w wyżej wymienionych państwach lub na odwrót, wizyta w Irlandii lub Wielkiej Brytanii u rodziny mieszkającej na wyspach.

Źródło/ Tło: Tom Cleary, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.