Ryanair wraca z połączeniem ze Szczecina do Krakowa

Jeszcze przed zakończeniem sezonu zimowego wrócą tanie loty ze Szczecina do Krakowa. Ryanair zdecydował przywrócić to połączenie od 1 marca 2024 roku.

Fot: Justin Möser, Unsplash

Trasa z Krakowa to Szczecina to jedna z najważniejszych tras krajowych, oferowanych w Polsce przez Ryanair. Zwykle loty z Małopolski do województwa zachodniopomorskiego wykonywane są przez irlandzkiego taniego przewoźnika w sezonie letnim, a na sezon zimowy trasa jest zawieszana. Dobrą informacją jest to, że w przyszłym roku loty wrócą szybciej.

Ze Szczecina do Krakowa od 1 marca

13 listopada profil szczecińskiego lotniska podał informację, że trasa Ryanaira ze Szczecina do Krakowa wróci wyjątkowo szybciej niż zwykle. W poprzednich latach połączenie było wznawiane pod koniec marca. Tym razem samoloty zaczną latać między tymi dwoma polskimi miastami już od 1 marca.

Loty będą realizowane od 1 do 25 marca dwa razy w tygodniu, a od 25 marca do zakończenia sezonu letniego aż 3 razy w tygodniu. Do 25 marca samoloty będą latać w poniedziałki i piątki, a po 25 marca dojdą do tego jeszcze środy. Bilety można już kupić na ryanair.pl.

Źródło: Szczecin Airport, Facebook
Zdjęcie w tle: Szczecin Airport, Facebook

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.