Ryanair wraca na trasę z Krakowa do Rimini

Po krótkiej przerwie Ryanair przywraca do swojego systemu rezerwacyjnego trasę z Krakowa do Rimini. Samoloty wystartują ponownie do włoskiego kurortu 4 czerwca, a połączenie będzie wykonywane 2 razy w tygodniu.

Fot: most Augusta w Rimini/ Alessandro Moresco, Unsplash

Dobre wieści dla pasażerów z Krakowa – Ryanair wraca na jedną ze swoich najbardziej obleganych wakacyjnych tras do Włoch. Irlandzki przewoźnik podjął decyzję o wznowieniu lotów z byłej stolicy Polski do Rimini.

Pierwszy lot na nowo otwartej trasie odbędzie się 4 czerwca, a loty będą wykonywane przez cały sezon wakacyjny, aż do 27 września.

Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu: w środy i niedziele. Oto dokładne godziny lotów:

  • Środa z Krakowa do Rimini: 12:15 – 13:55
  • Niedziela z Krakowa do Rimini: 6:30 – 8:10
  • Środa z Rimini do Krakowa: 8:35 – 10:20
  • Niedziela z Rimini do Krakowa: 14:30 – 16:05

Rimini to najpopularniejszy włoski kurort i jeden z najsłynniejszych nad całym Morzem Adriatyckim. Ma wiele zalet i jest idealnym miastem kurortowym dla wypoczynku, ale również i dla młodych, którzy pragną imprez i zabawy. Rimini oczywiście ma też swoje wady, jak każda turystyczna metropolia nad morzem, ale tak czy tak jest miastem wartym odwiedzenia.

W Rimini nie musicie jedynie wypoczywać, można również tu zwiedzać starą część miasta! Bilety do tego włoskiego kurortu kupicie bezpośrednio na stronie RYANAIR.

Źródło/ Tło: Mattia Golinucci, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.