Ryanair uruchomi połączenie z Wrocławia do Agadiru

Pasażerowie z Wrocławia mają powody do radości, gdyż ich lotnisko zyska całkiem nowe połączenie do Afryki Północnej. Z największego portu lotniczego na Dolnym Śląsku od 31 października polecimy do Agadiru w Maroku. Ryanair będzie realizował to połączenie 2 razy w tygodniu.

Ryanair jest w trakcie prezentowania swoich nowości z Polski na sezon zimowy 2023/24. Trasa z Wrocławia do Agadiru, którą właśnie ogłosiła irlandzka linia lotnicza, ma potencjał stać się największym zimowym hitem w naszym kraju.

Samoloty z Portu lotniczego Wrocław-Strachowice do Agadiru w Maroku polecą od 31 października, a połączenie będzie trwało do 30 marca 2024 roku. Loty będą realizowane z częstotliwością dwóch rotacji w tygodniu: we wtorki i w soboty. Lot w jedną stronę powinien trwać około 4 godzin i 35 minut.

Agadir to świetny cel na podróż i wypoczynek, gdyż jest to najpopularniejszy i najlepiej wyposażony kurort w całym Maroku. Miasto leży w południowym Maroku, nad Ocean Atlantyckim, a można w nim zobaczyć Królewskie Ogrody, piękne piaszczyste plaże i… kozy na drzewach? Tak, i o tym przeczytacie w Poradniku Podróżnika o Agadirze.

Źródło/ Tło: no one, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.