Ryanair uruchomi połączenie z Gdańska do Wilna

Dubaj 2022, pomocnik planowania – KLIKNIJ, aby włączyć

Linie lotnicze Ryanair kontynuują ofensywę na polskich lotniskach. Tym razem tani przewoźnik połączy Gdańsk ze stolicą Litwy, Wilnem. Loty będą odbywać się 3 razy w tygodniu, już od 3 maja.

Ryanair uruchamia kolejne połączenie z lotniska w Gdańsku. Tym razem pasażerowie otrzymają możliwość polecenie na Litwę, do jej pięknej stolicy, Wilna.

Pierwsze połączenie zostało zaplanowane już na 3 maja. Wstępnie trasa jest wpisana do kalendarza na cały sezon zimowy i zakończy się 29 października, lecz prawdopodobnie wróci na kolejny sezon letni, jeśli popyt na połączenie będzie wysoki.

Samoloty będą latać pomiędzy Gdańskiem a Wilnem 3 razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty. Lot z miasta do miasta nie powinien zająć więcej niż godzinę i 10 minut, a ceny na połączenia w dwie strony na ten moment zaczynają się od 130 zł.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.