Ryanair uruchomi loty z Sarajewa

Ryanair, jeden z wiodących europejskich przewoźników lotniczych, ogłosił uruchomienie kolejnych połączeń z Bośni i Hercegowiny. Będą one realizowane z Sarajewa, stolicy tego kraju.

Foto: Kevin Hackert/ Unsplash

Po latach oczekiwania mieszkańcy Sarajewa ostatecznie zyskają dostęp do połączeń lotniczych Ryanaira, ponieważ linie lotnicze ogłosiły plany uruchomienia lotów z Sarajewa do kilku kluczowych miast europejskich od 31 marca 2024 roku. Debiut Ryanaira w Sarajewie przyniesie podróżnym z tej części Bałkanów możliwość bezpośredniego połączenia z takimi destynacjami jak Londyn Stansted, Bruksela Charleroi, Goteborg, Bergamo i Memmingen.

Nowe trasy będą realizowane dwa razy w tygodniu, z wyjątkiem połączenia do Londynu, które będzie dostępne nawet trzy razy w tygodniu, co zwiększy wybór i elastyczność podróży dla pasażerów. Planowane uruchomienie połączeń na koniec marca i w kwietniu przyszłego roku to odpowiedź Ryanaira na rosnące zainteresowanie podróżą do i z Sarajewa, które staje się coraz bardziej atrakcyjnym celem turystycznym oraz biznesowym na mapie europejskich podróży lotniczych.

Planujesz podróż do Sarajewa? Przeszukaj nasze promocje lotnicze, w których znajdziesz masę lotów w atrakcyjnych cenach, w tym również do Sarajewa.

Źródło: exyuaviation.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.