Ryanair uruchomi loty z Łodzi do Birmingham

Ryanair ogłosił plany uruchomienia bezpośrednich lotów z Łodzi do Birmingham, otwierając nowe możliwości podróży dla mieszkańców Łodzi i okolic.

Foto: Tomáš Nožina/ Unsplash

Linie lotnicze Ryanair rozszerzają swoją sieć połączeń z Polski, umożliwiając podróżnym z regionu Łodzi bezpośrednie podróże do brytyjskiego Birmingham. Ta nowa trasa jest częścią strategii rozwoju przewoźnika, który stale poszerza swoją ofertę połączeń na europejskim rynku lotniczym.

Z Łodzi do Birmingham na pokładzie Ryanair

Od 28 października 2024 roku podróżni będą mieli możliwość korzystania z bezpośrednich lotów z Łodzi do Birmingham, które będą realizowane dwa razy w tygodniu – w każdy poniedziałek oraz sobotę. To świetna wiadomość dla podróżnych, którzy chcą szybko i wygodnie dotrzeć do popularnego brytyjskiego miasta.

Uruchomienie połączenia do Birmingham to kolejny krok w rozwoju portu lotniczego w Łodzi oraz w promocji regionu jako atrakcyjnej destynacji turystycznej i biznesowej. Nowe loty zapewnią mieszkańcom Łodzi łatwiejszy dostęp do brytyjskiego rynku lotniczego i otworzą nowe możliwości podróży.

Źródło: ryanair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.