Ryanair uruchomi dwa nowe połączenia z Poznania

Linie lotnicze Ryanair ogłosiły plany uruchomienia dwóch nowych połączeń z Portu Lotniczego Poznań-Ławica do dwóch europejskich destynacji: Kopenhagi w Danii oraz Salonik w Grecji.

Foto: Anastasius 🇬🇷 🇨🇾/ Unsplash

Ryanair potwierdził plany wprowadzenia dwóch nowych tras z Portu Lotniczego Poznań-Ławica. Loty do Kopenhagi, stolicy Danii, będą realizowane dwa razy w tygodniu – we wtorki i soboty. Podróżni zainteresowani wizytą w Salonikach, drugim co do wielkości mieście Grecji, będą mieli możliwość podróży dwa razy w tygodniu – w środy i niedziele.

Nowe połączenia do tych atrakcyjnych europejskich miast będą dostępne podczas przyszłorocznego sezonu letniego, umożliwiając mieszkańcom Poznania i okolic podróż do dwóch różnorodnych i bogatych kulturowo destynacji. Dodatkowe połączenia z Portu Lotniczego Poznań-Ławica otwierają nowe możliwości podróży zarówno dla osób podróżujących w celach biznesowych, jak i turystycznych.

Planujesz podróż z Poznania? Przeszukaj nasze promocje lotnicze, w których znajdziesz masę lotów w atrakcyjnych cenach, w tym również z Poznania.

Źródło: pasazer.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.