Ryanair przywraca połączenie z Krakowa do Berlina!

Dubaj 2022, pomocnik planowania – KLIKNIJ, aby włączyć

W końcu Ryanair pochylił się nad jedną z najpopularniejszych tras w historii krakowskiego lotniska i przywraca ją do życia. Już od 2 maja będziemy mogli polecieć z Krakowa do Berlina za pośrednictwem taniego przewoźnika z Irlandii. Loty pomiędzy miastami odbywać się będą 3 razy w tygodniu.

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią i zamknięciem lotniska Berlin-Tegel, Ryanair postanowił przywrócić połączenie lotnicze pomiędzy Krakowem i Berlinem. W swojej świetności była to jedna z najpopularniejszych tras lotniczych z Krakowa, na której latało setki pasażerów.

Teraz po prawie 2 latach przerwy znowu będzie można szybko podróżować pomiędzy Krakowem i stolicą Niemiec. Tym razem samoloty irlandzkiego przewoźnika będą lądować na jedynym i głównym berlińskim lotnisku, Berlin-Brandenburg.

Loty odbywać się będą 3 razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki. Lot z miasta do miasta powinien trwać około godziny i 15 minut.

Podróż do Berlina jest świetną okazją na krótki wypad weekendowy lub łatwym sposobem na szybkie znalezienie się na lotnisku w Berlinie, z którego możemy odlatywać taniej niż z Polski w wiele miejsc na świecie. Loty do stolicy Niemiec są też świetnym rozwiązaniem dla ludzi związanych z biznesem.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.