Ryanair ponownie uruchomi połączenia do Izraela

Po okresie ograniczeń związanych z zaostrzeniem konfliktu w Strefie Gazy, Ryanair ogłosił przywrócenie swoich połączeń z największego izraelskiego portu lotniczego. Przewoźnik irlandzki planuje wznowić 7 tras z Tel Awiwu.

Tel Awiw, foto: Shai Pal/ Unsplash

Wznowienie lotów przez Ryanair to pozytywna wiadomość dla podróżnych, którzy odnotowali znaczne ograniczenia w ruchu lotniczym w Izraelu z powodu niedawnych wydarzeń w Strefie Gazy. Irlandzki przewoźnik zapewni połączenia do różnych europejskich destynacji, umożliwiając podróżnym łatwy dostęp do popularnych miejsc docelowych.

Ryanair wznowi 7 połączeń z Izraela

Od 3 czerwca Ryanair będzie obsługiwał z Tel Awiwu 7 połączeń do różnych miast europejskich, takich jak Berlin, Pafos, Bari, Budapeszt, Ateny, Mediolan i Malta. Ta decyzja przyczynia się do ożywienia ruchu lotniczego w Izraelu oraz przywrócenia normalności w podróżowaniu do i z tego kraju.

Wznowienie połączeń przez Ryanair stanowi krok w kierunku odbudowy branży turystycznej w Izraelu po okresie trudności. Przewoźnik kontynuuje swoje zaangażowanie w zapewnienie elastycznych opcji podróży dla pasażerów, którzy chcą odwiedzić różne zakątki

Źródło: ryanair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.