Ryanair poleci z Wrocławia do Walencji

Już pod koniec października Ryanair uruchomi nową trasę z wrocławskiego lotniska. Tym razem polecimy do ciepłej Hiszpanii, bo połączenie będzie realizowane ze stolicy Dolnego Śląska do Walencji. Loty będą realizowane 4 razy w tygodniu.

Fot: centrum Walencji/ Tim Wehrmann, Unsplash

Irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair ogłosiły kolejną nowość w zimowej siatce połączeń z Polskich lotnisk. Tym razem przewoźnik postawił na Wrocław i połączenie go z Hiszpanią, a konkretnie z Walencją.

Loty z Wrocławia do Walencji wystartują już 29 października i będą realizowane 4 razy w tygodniu: we wtorki, czwartki, soboty i niedziele. Lot w jedną stronę potrwa około 2 godzin i 50 minut. Bilety na nową trasę można kupić bezpośrednio na stronie przewoźnika.

Co ciekawe, niedawno również Wizz Air ogłosił nowe połączenie z Wrocławia do Walencji, ale od 30 października. Przewoźnik z Węgier będzie latał do Hiszpanii 3 razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki, więc Dolny Śląsk będzie miał codziennie jedno połączenie z Walencją na sezon zimowy.

Źródło/ Tło: William Carletti, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.