Ryanair poleci z Poznania na Kretę

Od czerwca pasażerowie będą mogli dolecieć z poznańskiej Ławicy na Kretę samolotami linii Ryanair. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu do końca września.

Fot: Poznań-Ławica/ Junx, Źródło

Poznaniacy na wakacje zyskają świetnie połączenie dzięki Ryanairowi. Od 2 czerwca będą mogli dolecieć bezpośrednio z poznańskiej Ławicy na lotnisko Chania na Krecie.

Tani irlandzki przewoźnik będzie realizował to połączenie dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele. Lot w jedną stronę ma trwać około 3 godzin.

W czwartki samolot z Poznania będzie startować o 16:20, a na Krecie powinien wylądować o 20:25. W niedzielę maszyny z Ławicy będą startować o 17:10, a lądować na krecie o 21:15.

W drugą stronę godziny trochę się różnią. W czwartek Ryanair wystartuje z Krety o 20:50 i wyląduje w Poznaniu o 22:55, a w niedziele ma startować o 21:40 i lądować na Ławicy o 23:45.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.