Ryanair poleci z Poznania do Szwecji

Irlandzki przewoźnik wprowadził do swojej przyszłorocznej letniej siatki kolejne połączenie z Poznania. Miastem, do którego zostaną zainaugurowane loty będzie stolica Szwecji, Sztokholm.

Foto: Markus Winkler/ Unsplash

Połączenie zostanie uruchomione od 29 marca 2022 roku. Loty będą realizowane dwa razy w tygodniu- we wtorki i soboty. Trasę obsłuży Boeing B737-800.

Zgodnie z rozkładem, wtorkowe rejsy rozpoczną się o godzinie 16:45 ze Sztokholmu – przylot do Poznania jest zaplanowany na godz. 18:25. W drogę powrotną samolot wystartuje o godz. 18:50, przylot do Szwecji jest zaplanowany na godz. 20:30.

Inaczej ma się sprawa z lotami w sobotę. Połączenie to będzie wykonywane ze stolicy Szwecji o godz. 16:10, przylot do Polski jest zaplanowany na godz. 17:50. Rejs powrotny odleci z Poznania o godz. 18:15. Lądowanie w Porcie Lotniczym Sztokholm-Arlanda przewidziano na 19:55.

Bilety można już kupić na stronie Ryanaira.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.