Ryanair poleci z Poznania do Pafos na Cyprze

Irlandzki przewoźnik ostatnio się nie zatrzymuje w ofensywnie nowych kierunków z Polski. Tym razem nową trasę otrzyma lotnisko Poznań-Ławica. 29 marca 2023 roku Ryanair uruchomi trasę z Poznania do Pafos, miasta na zachodzie Cypru. Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu.

Fot: Cypr/ George Lemon, Unsplash

Port Lotniczy Poznań-Ławica zyska nowe połączenie w sezonie letnim. Jeden z nowych kierunków w siatce Ryanair zostanie uruchomiony właśnie z Poznania, a kierunkiem będzie Cypr.

Nowa trasa będzie przebiegać dokładnie tak: Poznań-Pafos. Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu: w środy i soboty. Połączenie w jedną stronę będzie trwać około 2 i pół godziny. Bilety możecie już rezerwować bezpośrednio na stronie RYANAIR.

Pafos to miasto w południowo-zachodniej części Republiki Cypryjskiej. Jest czwartym największym miastem całego Cypru. Jest jednym z najważniejszych ośrodków turystycznych całego Cypru, łączącym miejsce do wypoczynku dla turystów oraz zabytki wpisane na listę UNESCO.

Źródło/ Zdjęcie w tle: Datingjungle, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.