Ryanair poleci z Modlina na Sycylię

Linie lotnicze Ryanair ogłosiły nowe połączenie z lotniska Warszawa-Modlin. Od początku sezonu letniego w 2022 roku będziemy mogli dolecieć z Modlina do Trapani na Sycylii.

Photo: Giego Gennaro, Unsplash

Nowe połączenie z lotniska w Nowym Dworze Mazowieckim ma wystartować już 27 marca. Na ten moment ostatni lot zaplanowany w harmonogramie przewoźnika odbędzie się 26 października.

Samoloty będą latać na Sycylię z Warszawy dwa razy w tygodniu, w środy i niedzielę. Jest to świetna opcja dla miłośników Italii, jak i zwyczajnych wczasowiczów. Trapani jest przepięknym miastem, a sąsiedztwo cudownych Sycylijskich plaż na pewno zadowoli turystów z Polski.

Według systemu rezerwacyjnego lot w jedną stronę ma trwać 2 godziny i 45 minut. Połączenie startuje już w marcu, ale największe obłożenie będzie mieć w okresie wakacyjnym.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.