Ryanair poleci na nowych trasach krajowych i przywróci te najbardziej lubiane

Dubaj 2022, pomocnik planowania – KLIKNIJ, aby włączyć

Ryanair rusza z ofensywą na rynku lotów krajowych w Polsce. Pasażerowie otrzymają nowe połączenia z Krakowa do Olsztyna i z Gdańska do Lublina oraz przywrócone zostanie połączenie z Warszawy do Szczecina.

Nie do końca wiadomo, czy to z powodu własnych planów ekspansji w Polsce, czy z konieczności zawieszenia połączeń do Ukrainy, ale Ryanair zdecydował się umocnić zdecydowanie swoją obecność w naszym państwie.

Pasażerowie z Polski otrzymają dwie nowe trasy i przywrócenie jednej z usuniętych, lecz ze zmienionym lotniskiem.

Od 1 maja loty rozpoczną się na trasie Kraków-Olsztyn. W systemie rezerwacyjnym możemy dostrzec zaplanowane dwa loty w tygodniu, w środy i niedziele. Ostatni lot zaplanowany jest na 26 października. Na tej trasie wcześniej latał jedynie LOT, więc nowy przewoźnik jest świetną okazją na niższe ceny i stworzenie skutecznej konkurencji.

2 maja odbędzie się pierwszy lot z Lublina do Gdańska. Trasa ta będzie obsługiwana 2 razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki. Ostatni lot zaplanowano na 28 października. Na tej trasie również Ryanair będzie rywalizował z LOTem, co może wpłynąć korzystnie na obniżenie cen na tym dystansie.

Ryanair przywróci też jedną trasę, w tym wypadku powrócą loty z Warszawy do Szczecina. Jedną ważną zmianą będzie jednak fakt, ze loty nie będą odbywać się z lotniska Chopina, lecz z Portu Lotniczego Warszawa-Modlin. Trasa wróci oficjalnie 1 maja i będzie realizowana 5 razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki, środy, piątki i niedziele.

Czy takie krajówki nie brzmią świetnie? To łapcie na nie kilka promocji!

Kraków-Olsztyn za 71 zł w maju➡️ KUP BILET
Kraków-Olsztyn za 91 zł w czerwcu➡️ KUP BILET
Kraków-Olsztyn za 96 zł w lipcu➡️ KUP BILET
Kraków-Olsztyn za 158 zł w sierpniu➡️ KUP BILET
Gdańsk-Lublin za 91 zł w maju➡️ KUP BILET
Lublin-Gdańsk za 90 zł w maju➡️ KUP BILET
Lublin-Gdańsk za 173 zł w lipcu➡️ KUP BILET
Warszawa-Szczecin za 91 zł w maju➡️ KUP BILET
Szczecin-Warszawa za 134 zł w czerwcu➡️ KUP BILET
Szczecin-Warszawa za 110 zł w maju➡️ KUP BILET

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.