Ryanair ogłosił zimowy rozkład lotów z Modlina!

Irlandzkie linie otworzą zimą 34 trasy z Portu Lotniczego Warszawa-Modlin. W siatce znajdzie się jedno nowe połączenie. Ponadto, zostanie zwiększona częstotliwość lotów do 5 europejskich miast.

Nowym kierunkiem przewoźnika, uzupełniającym zimową siatkę z Modlina, będzie Charków. Połączenie to ma być realizowane dwa razy w tygodniu.

Ryanair ogłosił także zwiększenie częstotliwości lotów na niektórych trasach. W sezonie zimowym przewoźnik poleci do: Kijowa 6 razy w tygodniu, Mediolanu 9 razy w tygodniu, Londynu 22 razy w tygodniu oraz Lwowa 5 razy w tygodniu. Dodatkowo, Ryanair będzie latał codziennie do Dublina.

– Cieszymy się, że Ryanair rozwija się na naszym porcie lotniczym i z początkiem każdego sezonu oferuje nowe kierunki, z których mogą korzystać podróżni z całej Polski, latający z naszego lotniska – powiedział Leszek Chorzewski, prezes Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin, cytowany przez portal rynek-lotniczy.pl.

Źródło: Rynek Lotniczy

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.