Ryanair ogłasza nowe trasy z Poznania na wakacje! Kierunek Hiszpania

Linie lotnicze Ryanair w tegoroczne wakacje polecą na całkowicie nowej trasie z poznańskiej Ławicy – do hiszpańskiej Malagi! To szósta nowość w wakacyjnych trasach z Poznania.

Fot: Katedra w Maladze/ Jonas Denil, Unsplash

Ryanair nie zatrzymuje się w ogłaszaniu nowych tras na najbliższy sezon letni. Kilka dni temu pojawiła się informacja, że irlandzki przewoźnik zbazuje na lotnisku w Poznaniu kolejny samolot, co pozwoli uruchomić Ryanairowi koleją trasę na wakacje z Ławicy. Świeża nowość to nowa trasa z Poznania do hiszpańskiej Malagi, idealna na wakacje. Malaga dołączy do 5 innych nowych kierunków uruchomionych przez Irlandczyków na tegoroczny sezon letni w Ławicy.

Nowa trasa z Poznania do Malagi

Na specjalnej konferencji prasowej 5 marca Ryanair ogłosił nową trasę z Poznania, prosto do hiszpańskiej Malagi. Nowe połączenie wystartuje 15 kwietnia i będzie wykonywane 2 razy w tygodniu: w poniedziałki i czwartki. Ostatni lot na ten moment przewidziany w systemie rezerwacyjnym linii zaplanowano na 24 października. Rozkład lotów na dni tygodnia pozwala na zaplanowanie przedłużonego urlopu, z lotami od czwartku do poniedziałku!

To nie jedyna nowość na najbliższy sezon letni w Poznaniu, jaką dla nas przygotował Ryanair. Przez najbliższe miesiące polecimy jeszcze na 5 nowych, wcześniej ogłoszonych trasach: do Salonik w Grecji, Kopenhagi w Danii, Pragi w Czechach, Dubrownika w Chorwacji i Palermo we Włoszech. Co więcej, Ryanair zwiększy też ilość tygodniowych rotacji na kilku standardowych trasach, takich jak loty z Poznania do Londynu, Dublina lub Edynburgu.

Źródło: wpoznaniu.pl/z-poznania-polecimy-do-malagi-ryanair-oglosil-6-nowych-tras-na-wakacje/

Tło: widok z góry na miasto Malaga w Hiszpanii/ Christian Möller, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.