Ryanair oficjalnie wznawia loty z i do Polski!

To już pewne. Irlandzki przewoźnik potwierdził informacje o wznowieniu połączeń od 1 lipca 2020 r. Na pasażerów będzie czekać 200 tras z i do Polski.

zdjęcie: JanClaus/ Pixabay

Turyści mogą już zarezerwować loty m.in. do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Chorwacji, Portugalii i Czarnogóry. Trasy, które linia zreaktywuje z polskich lotnisk, możecie zobaczyć TUTAJ

– Jesteśmy przekonani, że przewiezienie milionów pasażerów pobudzi gospodarkę i pomoże uratować tysiące miejsc pracy. To także doskonała okazja dla osób, które w związku z anulowaniem wiosennych lotów z powodu pandemii, otrzymały vouchery i teraz chciałyby z nich skorzystać – mówiła Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach.

W związku ze wznowieniem połączeń, przypominamy, że Ryanair zniósł opłatę za zmianę rezerwacji dla pasażerów, którzy zabukują lot na lipiec bądź sierpień.

Więcej informacji na temat nowego letniego rozkładu Ryanaira możecie znaleźć na stronie przewoźnika.

Źródło: Onet

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.