Ryanair odprawił 14 mln pasażerów na lotnisku w Gdańsku

Ryanair ogłosił przełamanie progu obsłużonych 14 milionów pasażerów na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. To wyraźne potwierdzenie trwałego wzrostu obecności linii lotniczych w Polsce oraz ich zobowiązania do oferowania różnorodnych połączeń i przystępnych cen dla podróżnych.

Foto: Port lotniczy Gdańsk

To znaczące osiągnięcie dla Ryanair, którego działania na rynku lotniczym w Polsce są stale wzmacniane, podkreśla intensyfikację działań firmy w obszarze lotnictwa na terenie kraju. Przekroczenie bariery 14 milionów obsłużonych pasażerów na lotnisku w Gdańsku ukazuje nie tylko rosnącą popularność samych lotów, ale również rosnące zaufanie i preferencje podróżnych wobec oferty przewoźnika.

Ryanair, znany z oferowania szerokiej gamy połączeń oraz konkurencyjnych cen, wzmocnił swoją obecność na polskim rynku lotniczym, wprowadzając wiele nowych tras, które stały się atrakcyjnymi opcjami dla podróżujących.

To dla nas wyjątkowy moment i niezwykle cieszymy się, że już 14 milionów pasażerów Ryanair skorzystało z lotniska w Gdańsku. Ryanair jako wieloletni partner gdańskiego portu lotniczego stale poszerza siatkę połączeń oferując podróżnym coraz ciekawsze i atrakcyjniejsze kierunki turystyczne. Zachęcamy do dalszych podróży z liniami lotniczymi Ryanair w Gdańsku! – powiedziała Alicja Wójcik-Gołębiowska, Country Manager na Europę Środkowo-Wschodnią i Kraje Bałtyckie Ryanair.

Źródło: airport.gdansk.pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.