Ryanair: Nowa baza i 35 nowych tras z Maroka

Ryanair ogłosił ambitne plany rozbudowy swojej działalności w Maroku poprzez uruchomienie 35 nowych tras z marokańskich lotnisk oraz otwarcie nowej bazy w Tangerze.

Foto: Markus Winkler/ Unsplash

Nowe trasy, które Ryanair wprowadza na terenie Maroka, stanowić będą ważne połączenia z krajami Europy. Planuje się, że te 35 nowych tras połączy Maroko z Niemcami, Hiszpanią, Francją, Włochami, Holandią, Portugalią, Szwecją oraz Wielką Brytanią. Otwarcie nowej bazy w Tangerze oznacza zwiększenie obecności Ryanair w regionie, co jest wynikiem rosnącego zainteresowania podróżami do i z Maroka.

Rekordowy rozkład lotów na lato 2024 roku to ogromne zaangażowanie przewoźnika w zwiększenie swojej oferty na rynku marokańskim. Dodatkowe trasy i nowa baza w Tangerze to strategia Ryanair, która ma na celu zaspokojenie popytu na podróże z i do tego kraju. Planowane połączenia będą sprzyjać zarówno turystyce, jak i podróżom biznesowym, otwierając Maroko na szeroki wachlarz destynacji w Europie.

Źródło: reuters.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.