Ryanair i jego bogaty letni rozkład lotów z Rzeszowa

Dziś został ogłoszony oficjalny rozkład lotów na sezon letni 2024 przez linię lotniczą Ryanair dla lotniska w Rzeszowie. Nowa trasa do Alicante, słoneczny Zadar czy wciągający Londyn – będzie gdzie latać z Rzeszowa!

Fot: Håkon Grimstad, Unsplash

Irlandzkie linie lotnicze Ryanair ogłosiły 14 lutego oficjalny rozkład lotów dla lotniska Rzeszów-Jasionka na sezon letni 2024. Niskobudżetowy przewoźnik z Irlandii będzie latać w te wakacje na 8 kierunkach, z czego jeden jawi się jako gorąca nowość. W gorące miesiące zadebiutuje trasa do słonecznego Alicante w Hiszpanii. Podróżni będą mogli wybrać się na urlop z Rzeszowa w następujące miejsca: do wyżej wspomnianego Alicante, do chorwackiego Zadaru, Dublina, Londynu (Stansted i i Luton), Manchesteru, na lotnisku w East Midlands i do Bristolu. Londyn, Alicante i Zadar wydają się najlepszymi kierunkami na sezon letni.

Z Rzeszowa w świat razem z Ryanair

Z okazji ogłoszenia pełnego rozkładu lotów z Rzeszowa Ryanair przygotował specjalną promocję dla pasażerów latających ze stolicy Podkarpacia. Tylko 14 lutego na stronie ryanair.com znajdziesz 14% zniżki na loty z i do Rzeszowa irlandzką linią.

„Ryanair jest od lat wiodącym i sprawdzonym przewoźnikiem dla naszego portu i stanowi obecnie jednątrzecią całego ruchu pasażerskiego. To prawie 340 tys. pasażerów obsłużonych w 2023 r. wśród rekordowegomiliona i wierzymy, że ta liczba będzie rosła wraz z ofertą irlandzkiego przewoźnika. Cieszymy się z nowejtrasy do Alicante, kontynuacji sezonowej trasy do Zadaru oraz utrzymania pozostałych kierunków, którepokazują wciąż znakomite obłożenia. Dla wszystkich zainteresowanych podróżami na lotniskowych social mediachorganizujemy konkurs, w którym do wygrania są m.in. bilety na loty Ryanairem” – powiedział Bartosz Górski, wiceprezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Tło: Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.