Ryanair będzie latał częściej ze Szczecina do Londynu

Dubaj 2022, pomocnik planowania – KLIKNIJ, aby włączyć

Od 28 lutego tanie linie lotnicze Ryanair zwiększyły ilość lotów na trasie ze Szczecina do londyńskiego lotniska Stansted. Teraz loty odbywać się będą 5 razy w tygodniu.

Już od 28 lutego Ryanair pozwala mieszkańcom Szczecina i okolic na częstsze podróże do Londynu. Tania irlandzka linia lotnicza zwiększyła tygodniową ilość lotów do pięciu.

Loty odbywać się będą w poniedziałki, wtorki, środy, piątki i niedzielę. Lot w jedną stronę powinien potrwać około 2 godzin. Jeśli szukacie biletów do Londynu, to ceny zaczynają się już od 39 zł w jedną stronę i możecie je znaleźć TUTAJ.

Jeśli nie macie czasu szukać tanich lotów, to napiszcie DO NAS! A jeśli chcecie zaplanować wyjazd do Londynu, ale nie wiecie jak to zrobić, to TA USŁUGA powstała specjalnie dla was!

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.